سخنی با مدیرعامل

در دنياي فراصنعتي امروز سازمان‌هايي در عرصه رقابت موفق‌اند كه خلاقيت و نوآوري را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغييرات محيطي را بعنوان بخشي از كسب وكار خويش قلمداد كنند. امروزه با توجه به شرايط جديد پیشرفت کار در صنعت ، صنایع بالا دستی و پائین دستی ،تجهیزات استاندارد پیشرفته جدید از شكل سنتي، متناسب با الگوها و نيازهاي جديد تغيير كند.
اگر امروز از نام AFAGH NDT بعنوان نماد بلند تامین تجهیزات ، اعتماد و نو باوری ياد مي‌‌شود و اگر خلاقيت در طراحی و ساخت را مزيت كليدي خود مي‌دانيم، به پشتوانه بيش از 12 سال تجربه و پيشتازي در صنعت نفت ، گاز ، پتروشیمی .وسایر صنایع است. و تلاش تیمی مديران و كاركنان خانواده بزرگ AFAGH NDT مهمترين پشتوانه‌هاي ما در اين راه بوده‌اند.
بي‌شك حفظ ره‌آوردهاي گذشته و همسوئي با تحولات و چالش‌هاي پيش‌رو نيازمند نگرشي جامع به تمامي عوامل پيش‌برنده، ارتقاء مستمر كمي و كيفي محصولات، بهره‌گيري از دانش و فناوري‌هاي نوين و تلاش مضاعف تمامي همكاران و پرسنل شركت است.
امروز و در آستانه چندین سال تجربه ، شركت آAFAGH NDT گامي نوين را در عرصه كسب وكار خويش آغاز كرده است. ارتقاء كيفيت را سرلوحه كار خود قرار داده و رضايت مشتريان را بعنوان مهمترين رسالت خويش تعيين نموده است.
حضور اثرگذار در بازارهاي رقابتي و افزايش سهم شركت از بازار تجهیزات ، از برنامه‌هاي شركت براي تحقق اهداف استراتژيك است. اين شركت همكاري با مراكز علمي و تحقيقاتيو دانشگاهی ، بهره گيري از دانش و تجارب نيروي انساني كارآمد و حضور در عرصه‌هاي ملي و بين‌المللي را آيينه‌اي جهت بازتاب توانمندي‌هاي خود مي‌داند.
اميد است با اتكال به خداوند سبحان و همراهي و پشتكار تمامي كاركنان سخت‌كوش و حمايت‌هاي شرکتها و صنایع بالا دستی و پائین دستی ، نقش موثرتري را در اعتلاي بخش تجهیزات در ميهن عزيزمان برعهده گيريم.